قابلیت Enterprise Service Management (ESM) – ویدئو

قابلیت esm

قابلیت Enterprise Service Management ( ESM ) در نسخه 11 سرویس دسک پلاس منتشر شد.
با ESM در داخل سرویس دسک پلاس می‌توانید یک instance دیگری برای واحد دیگری درست بکنید. تا الان از سرویس دسک پلاس برای واحد IT استفاده می‌کردید، حالا می‌توانید برای واحدهای مالی یا تدارکات و … استفاده کنید و همین تجربه ای که در ITIL و ITSM داشتید را به سایر واحدها منتقل کنید و آنها هم بتوانند از همین نرم‌افزار برای مدیریت درخواست‌ها و خدمات خودشان استفاده بکنند.

Enterprise Service Management می‌تواند قابلیت جالب و جذابی باشد و همه کارهایی که شما در سرویس دسک پلاس انجام می‌دهید را می‌توانید در یک واحد دیگر هم انجام بدهید و همان سرویس کاتالوگی که دارید را هم دوستان داشته باشند و با توجه به نیاز خودشان customize کنند.

استفاده از ESM نیازمند یک لایسنس ویژه ای است که شما باید داشته باشید و در ابتدا آن را import کنید و سپس instance بسازید. نکته قابل توجه این است که در ویژگی‌های ESM ServiceDesk Plus می‌توانید 10 الی 15 instance داخل آن بسازید ولی دارای محدودیت هایی است که در این ویدئو می‌خواهیم راجع به آن صحبت کنیم و نشان دهیم که با شناخت این محدودیت ها به سمت ESM بروید یا نه؟! که اگر این محدودیت ها برای شما اذیت کننده است، به سراغ ESM نروید و اگر مشکل ساز نیست به سراغ ESM بروید.

با ما همراه باشید تا در این ویدئو کار با این قسمت را به شما نشان دهیم.

 

تیم میزخدمت مفتخر است که بصورت رایگان لایسنس سرویس دسک پلاس ESM را ارائه می‌دهد و شما هم می‌توانید دریافت نمائید.

همچنین شما می‌توانید آخرین نسخه سرویس دسک پلاس را از اینجا دانلود کنید.