لایسنس‌ رسمی نرم‌افزارهای ManageEngine

دریافت رایگان لایسنس های رایگان ManageEngine

از آنجائیکه شرکت ManageEngine تابع تحریم‌های ثانویه دولت آمریکا علیه ایران است، امکان خرید لایسنس رسمی نرم‌افزارهای این شرکت وجود ندارد. نظر به مذاکراتی که پیش از این با این شرکت انجام شده، لایسنس قانونی به شرکت‌هایی که در ایران حضور دارند، ارائه نمی‌شود. بنا به اظهارنظر این شرکت حتی در صورتیکه شما لایسنس را از یک پارتنر خارجی تهیه نمائید، این شرکت پس از اطلاع از این موضوع آن لایسنس را Block خواهد کرد.

این موضوع در شرایطی است که برخی از سایت‌های ایرانی ادعا می‌کنند که لایسنس اورجینال و رسمی این شرکت را بدون خدمات پشتیبانی سازنده ارائه می‌دهند. در حالیکه که لایسنس برخی از محصولات ManageEngine بصورت غیر اورجینال و Share در اینترنت وجود دارد و اگر نتوان از سازنده نرم‌افزار پشتیبانی مستقیمی دریافت کرد، شاید خرید اینگونه لایسنس‌ها هیچ ارزش افزوده‌ای نداشته باشند.

فارغ از این موضوع، به نقل از سایت ManageEngine خرید تمامی لایسنس‌ها بصورت سالیانه و به همراه خدمت پشتیبانی (ایمیل و تلفن) ارائه می‌شود و هیچ کدام از پلن ها بدون پشتیبانی عرضه نمی‌شوند. اصطلاحا به این مدل لایسنس‌ها در این شرکت Annually Maintenance Support یا AMS گفته می‌شود که هم اکنون شامل تمامی محصولات ManageEngine می‌شود.

با این وجود سوال اساسی اینجاست که چطور امکان دارد که یک لایسنس رسمی از سمت شرکت ManageEngine ارائه شود ولی نتوان به واسطه خرید لایسنس پشتیبانی فنی از این شرکت دریافت کرد. به نظر می‌رسد اگر هم بخواهیم این ادعا را باور کنیم، حتما باید این مدل لایسنس‌ها را با خود شرکت ManageEngine مجددا از طریق ارتباط با واحد فروش آن چک کنیم و یا تضمینی بابت این موضوع از فروشنده اخذ کنیم. اما با این وجود باز هم خرید چنین لایسنسی توجیه ندارد.

دانلود لایسنس ‌نرم افزارهای ManageEngine

میزخدمت با سابقه 12 سال ارائه خدمات تخصصی در زمینه فارسی‌سازی، پشتیبانی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای ManageEngine در سازمان های متوسط و بزرگ اقدام به ارائه لایسنس‌های share این نرم افزارها نموده است تا در شرایط تحریم بتوانیم خدمات قابل قبولی را در این زمینه به هموطنان عزیز ارائه کنیم. شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از محصولات زیر و تکمیل فرم مربوطه لایسنس رایگان این محصولات را در ایمیل خود دریافت کنید.

نرم افزار مورد نظر من در لیست بالا نیست!

در صورتیکه نیاز به لایسنس یکی از نرم افزارهای ManageEngine دارید که در لیست بالا نیست، می‌توانید به صفحه درخواست لایسنس برنامه ManageEngine بروید و با تکمیل فرم، درخواست خود را ثبت نمائید و سپس کارشناسان ما بعد از بررسی درخواست شما، با شما تماس می‌گیرند.

فرم درخواست

برای دریافت و مشاهده 
دموی آنلاین فارسی ساز و کاتالوگ نرم افزار ServiceDesk Plus
لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید تا اطلاعات برای شما ایمیل شود.