نرم افزار ADSelfService Plus

فارسی ساز نرم افزار ADSelfService Plus

از آنجائیکه مخاطبین اصلی نرم افزار ManageEngine ADSelfService Plus کاربران نهایی سازمان ها هستند و همین افراد هستند که می توانند از امکانات نرم افزار برای ورود دو مرحله ای و یا Reset Password یا Unlock کردن اکانت Active Directory استفاده کنند، لذا فارسی بودن رابط کاربری این ابزار برای این کاربران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لازم است که  این افراد تمامی پیغام ها و عبارات را بصورت فارسی مشاهده و ملاحظه کنند تا بتوانند با آن بهتر ارتباط برقرار کنند.
همچنین در صورتیکه بخواهید از امکان Single Sign On و یا بروزرسانی اطلاعات اکتیو دایرکتوری توسط خود کاربران استفاده کنید، باز هم وجود یک رابط کاربری فارسی و قابل درک از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
به همین دلیل میزخدمت اقدام به تولید و ارائه فارسی ساز سمت کلاینت نرم افزار ADSelfService Plus نموده که دارای ویژگی های زیر می باشد:

ویژگی های فارسی ساز ADSelfService Plus

  • حفظ چند زبانگی در نرم افزار و تغییر زبان توسط کاربر
  • ترجمه تمامی عباراتی که توسط کاربر مشاهده می شود
  • امکان تغییر برخی از ترجمه از طریق پنل مدیریت (در صورتیکه سلیقه شما در ترجمه متفاوت باشد)
  • نصب نرم افزار و فارسی ساز توسط کارشناسان این شرکت و تحویل آن به نماینده سازمان

تصاویر فارسی‌ساز ADSelfService Plus میزخدمت

توجه 1: بدلیل اصطلاحات و عبارت تخصصی متعدد در داخل بخش مدیریتی نرم افزار و همچنین عدم نیاز کارشناسان حوزه IT به ترجمه فارسی آن، لذا این فارسی ساز صرفا برای بخش کلاینت ها و کاربران نهایی در نظر گرفته شده است.
توجه 2: این فارسی ساز توسط کارشناسان این سازمان و بصورت غیرحضوری و ریموت نصب می گردد و در همان نسخه از فارسی ساز دارای گارانتی می باشد. بدین ترتیب بنا به هر دلیلی فارسی ساز نرم افزار دچار مشکل شود، مجددا توسط کارشناسان این شرکت نصب می گردد.
توجه 3: در صورتیکه امکان ایجاد ارتباط ریموت برای کارشناسان این شرکت را ندارید، لطفا با کارشناسان فروش هماهنگی لازم را به عمل آورید، چراکه نصب حضوری شامل هزینه مازاد می گردد.

آموزش پیاده سازی نرم افزار ADSelfService Plus

برای راحتی کار شما عزیزان آموزش پیاده سازی AdSelfService Plus فراهم کرده ایم که شما می توانید در کمتر از چند ساعت این آموزش ها را مشاهده کنید و نرم افزار را به بهترین شکل برای سازمان خود پیکربندی کنید.

فرم درخواست

برای دریافت و مشاهده 
دموی آنلاین فارسی ساز و کاتالوگ نرم افزار ServiceDesk Plus
لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید تا اطلاعات برای شما ایمیل شود.