فارسی ساز نرم افزار ManageEngine ServiceDesk Plus v14

فارسی ساز Service Desk Plus

نرم افزار سرویس دسک پلاس یک نرم افزار مدیریت IT می باشد و توسط شرکت ManageEngine ارائه شده است. تا تمامی کارهایی که در واحد IT انجام می شود را ثبت، مدیریت و تحلیل کند. همچنین برای راحتی کاربران، نرم افزار سرویس دسک بصورت فارسی به شما ارائه داده می شود.

همه آن چیزهایی که از فارسی ساز سرویس دسک پلاس انتظار دارید:

فارسی بودن تمامی منوها و فرم ها

بیش از 22000 عبارت در این فارسی ساز ServiceDesk با کمک متخصصین این نرم افزار ترجمه و ویراستاری شده است

یکپارچه بودن تمامی لغات

ما تمامی اصطلاحات را بصورت یکپارچه و یکسان در کل ترجمه استفاده کرده ایم تا کاربر در حین استفاده دچار سردرگمی نشود

راست چین بودن در زبان فارسی

با نصب فارسی ساز Service Desk Plus ، هر کاربری می تواند زبان فارسی را بصورت راست چین برای خود انتخاب کند و در صورت عدم تمایل؛ زبان انگلیسی را بصورت چپ چین انتخاب و استفاده نماید.

فارسی ساز servicedesk

تقویم شمسی جاوا اسکریپتی

با استفاده از این امکان، عبارات تاریخ و زمان براساس تقویم شمسی به نمایش درخواهند آمد. تقویم شمسی در سرویس دسک پلاس دارای چالش هایی است که توصیه میکنیم مطلب بایدها و نبایدهای تقویم شمسی در فارسی سرویس دسک را مطالعه نمائید.

نصب سریع و بهینه

در کمتر از چند دقیقه می توانیم فارسی ساز Service Desk Plus را به صورت ریموت برای شما نصب کنیم. در صورتیکه مایل باشید ما می توانیم نرم افزار را بصورت بهینه و براساس Best Practices برای شما به رایگان نصب کنیم.

سازگاری با نسخه های بالاتر

در صورتیکه ساختار برنامه در نسخه های جدید برنامه تغییر نکند (این کار در طول 9 سال گذشته تنها یک بار رخ داده است)، می توان فارسی ساز Service Desk Plus برنامه را بر روی آن نسخه ها نیز نصب نمود. بدین ترتیب تمامی منوها همچنان فارسی خواهد بود و تنها عبارات جدیدی که به نرم افزار اضافه شدند به شما انگلیسی نشان داده خواهد شد. لازم بذکر است معمولا عمده عبارات جدید در نرم افزار در پنل تکنسین و مدیریت قرار دارد.

پشتیبانی مادام العمر فارسی ساز

در صورتیکه فارسی ساز Service Desk Plus میز خدمت، در هر زمانی دچار مشکل شود، ما خود را موظف می دانیم که آن را بدون دریافت هزینه برای شما اصلاح کنیم.

ارائه فارسی ساز برای نسخه های جدید

در طول 9 سال گذشته، ما هر چند ماه یکبار اقدام به بروزرسانی نسخه فارسی ساز manageengine servicedesk plus کرده ایم. پس نگران نسخه های بعدی نباشید و مطمئن باشید که فارسی ساز برای نسخه های جدید ارائه خواهد شد و به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

اپدیت servicedesk

هم اکنون می توانید لایسنس ManageEngine ServiceDesk را دانلود و نصب کنید و

از آموزش و راهنمای نصب سرویس دسک استفاده کنید.

ایکن چشم بسته

چشم بسته خرید نکنید !

لطفا فرم روبرو را برای مشاهده دموی آنلاین فارسی ساز ManageEngine ServiceDesk تکمیل نمائید. ما در کمتر از چند دقیقه مشخصات دموی آنلاین را برای شما ارسال خواهیم کرد تا خودتان فارسی ساز ما را قضاوت کنید.

.