چطور Active Directory سازمان را سامان دهیم؟ – ویدئو

چطور Active Directory شرکت را سامان دهیم؟

اگر شما هم مثل ما ادمین اکتیودایرکتوری سازمانی هستید احتمالا با چالش‌هایی مثل یکپارچه نبودن تعریف کاربران مواجه شده باشید به طور مثال در سازمانتان بعضی کاربران در یک OU تعریف شدن و برخی در OU دیگر و اگر بخواهید آن ها را سامان دهید زمان زیادی نیاز هست و با توجه به متغیر بودن ادمین ها، یکپارچه شدنشان امکان پذیر نیست.

گاهی هم به عنوان ادمین اکتیودایرکتوری از انجام یکسری کارهای تکراری مثل چک کردن کاربران inactive شده برای disable کردنشان خسته شده باشید و به دنبال نرم افزار و ابزاری برای انجام کارها به صورت خودکار هستید.
یا گاهی برایتان این اتفاق رخ داده که نیاز به بازگردانی موردی از بکاپ هستید و یا به دنبال این هستید که با یک نگاه بتوانید کاربرانتان را مدیریت کنید و نیاز به گزارشگیری دقیق از همه بخش ها دارید یا هم یک تغییری را میخواهید روی همه کاربران سازمانتان ایجاد کنید و به دنبال راهی برای انجام دسته ای این کارها هستید.

ما ابزاری را معرفی میکنیم که اکتیودایرکتوری را ساده و راحت و دقیق تر از همیشه سامان بدهید ابزاری که به عنوان آچارفرانسه اکتیودایرکتوری به اسم ManageEngine ADManager Plus شناخته می‌شود.