دانلود نرم افزار HelpDesk

دانلود نرم افزار Help Desk

ManageEngine ServiceDesk Plus یک نرم افزار قدرتمند در زمینه مدیریت خدمات و رخدادهای ایجاد شده در واحدهای IT یک سازمان می باشد. نرم افزار help desk رایگان براساس ITIL که کتابخانه ای از بهترین تجارب مدیریتی است، طراحی شده است. این برنامه به کارشناسان کمک میکند تا تمامی فرایندهای مرتبط با IT را مدیریت کنند. این ابزار یک دیتابیس بزرگ برای مدیریت تجیهزات و CI های موجود در واحد IT سازمان ارائه میدهد. توسط این دیتابیس که CMDB نام دارد، میتوانید بین CI ها و تجهیزات مختلف رابطه معنا داری ایجاد کنید. از طرفی چون مدیریت پیکربندی یا همان CMDB در این ابزار به صورت گرافیکی است به راحتی می توانید رابطه بین اجزاء مختلف را مشاهده و تحلیل نمائید.

 

علاوه بر این پایگاه دانشی در این برنامه وجود دارد که با تکمیل کردن اطلاعات این پایگاه دانش، کاربران قادر هستند بدون تماس گرفتن با واحد پشتیبانی پاسخ سوالات و مشکلات از پیش تعریف شده را بیابند. مشتریان میتوانند با استفاده از کلید واژه های مورد نظر در این پایگاه دانش جستجو کنند و پاسخ اکثر سوالات مهم را پیدا کنند. این برنامه قادر است انواع وقایع، مشکلات و موضوعات به وجود آمده را در برنامه ثبت کند و وضعیت خاتمه یا در جریان بودن آنها را نیز مشخص کند. یکی دیگر از قابلیتهای این برنامه مدیریتی دارایی ها یک سازمان است. سخت افزارهایی مانند پرینتر، اسکنر، روترها، فایروالها، سویچ ها و سایر تجهیزات شبکه و سکوهای سخت افزاری جزء دارای مهم یک سازمان محسوب میشوند که با استفاده از اسکنر هوشمند این برنامه تمامی این اقلام قابل استخراج و مدیریت هستند.

 

برای دانلود نرم افزار help desk به قسمت پایین مراجعه کنید.

 

نسخه Standard این نرم افزار بصورت رایگان و توسط شرکت ManageEngine به بازار عرضه شده است که شما می توانید از آن استفاده کنید. البته این نسخه دارای محدودیت تعداد کارشناسان و تعداد تجهیزات می باشد. در نسخه استاندارد شما حداکثر 5 کارشناس و 500 تجهیز می توانید اسکن و وارد نمائید. در صورتیکه می خواهید از این نرم افزار در سازمان های کوچک استفاده کنید، این ابزار می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. تفاوت میان نسخه های برنامه را می توانید در لیست زیر مشاهده نمائید:

Enterprise help desk + ITIL® + asset + projectProfessional help desk + asset managementStandard IT help desk software
All Professional FeatureAll Standard FeatureIncident management
Incident managementHelp desk managementSelf-service portal
Problem managementIT asset discoveryKnowledge base
Change managementSoftware asset managementMulti-site support
Release managementAsset inventory reportsSLA management
IT project managementPurchase & contracts managementHelp desk reports
Service catalog
Incident management
Problem management

برای دانلود نرم افزار help desk ( دانلود نرم افزار ticketing ) می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید

هشدار توجه داشته باشید که در حین نصب برنامه پلن Standard را انتخاب کنید تا نرم افزار helpdesk رایگان ( سامانه تیکتینگ رایگان ) برای شما فعال شود. (همانند تصویر زیر)

نرم افزار help desk
نرم افزار help desk

نرم افزار هلپ دسک برای چه شرکت هایی مفید است؟

تفاوت هلپ دسک و سرویس دسک چیست؟

نرم افزار help Desk چه مزایا و ویژگی هایی دارد؟

برای آشنایی بـیشتر و پاسخ به سوالات بر روی نرم افزار Help Desk کلیک کنید

 

بهترین نرم افزار پشتیبانی هلپ دسک و تیکتینگ فارسی کدام است؟

فرم درخواست

برای دریافت و مشاهده
دموی آنلاین فارسی ساز و کاتالوگ نرم افزار ServiceDesk Plus
لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید تا اطلاعات برای شما ایمیل شود.